Hakkımızda

alsamya.com ; 

    Siyasa Tekstil Kuyumculuk San.Tic.Ltd.Şti bünyesine bağlı olarak KOSGEB'den aldığı kuruluş desteğiyle Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bir kadın girişimci olan Esra Renda Tezcan tarafından 2021 yılında kurulmuştur. 1979 Antalya doğumlu olan Esra Hanım ; 2002 yılında Adnan Menderes Üniversite'sinden mezun olmuş ve çalışma hayatına başlamıştır. 

    20 yıla yakın süren özel sektör çalışma hayatından sonra artık enerjisini kendi işi için harcamaya karar vermiş ve firmasının açılışını gerçekleştirmiştir. Antalya/Muratpaşa ilçesinde bulunan mağazasında ürünlerinin satışını hem toptan ve perakende hem de e-ticaret ve e-ihracat olarak sürdürmektedir.

''Evliyim ve 3 kız çocuğu annesiyim. Hayal ettiklerimin birer birer hayata geçtiğini görmek çok mutluluk verici. İstemek Başarmanın yarısı ama disiplinli çalışmakla beraber. Şimdi sırada kendi tasarladığım gece lambalı duvar saatlerimin üretimi var. Kadın, elinin değdiği herşeyi büyük bir titizlikle inceleyip güzelleştirir bence. alsamya.com da bulacağınız her ürün de max. müşteri memnuniyeti dikkate alınarak tedarik ediliyor. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Eğer Antalya'ya yolunuz düşerse , kahve ikram edip sizleri mağazamda ağırlamayı da çok isterim.'' Esra Renda Tezcan